Значення і походження імені Юлія: жіноча форма імені Юлій ( Юлій походить від імені легендарного римського героя Юла Асканія, сина Енея і Креуси) .Енергетика і Карма імені: цьому імені притаманна разюча нервова збудливість, стрімкість емоцій, і схоже, що Юлі подобається бути заводною. Принаймні, стан спокою часто викликає в неї апатію чи як мінімум нудьгу і лінь. Зате, коли вона на взводі, їй нерідко неможливо втримати.Часто з дитинства для Юлії дуже характерні примхливість і упертість, що ускладнює її виховання і часто змушує батьків балувати свою дочку, йдучи їй на всілякі поступки. Навряд чи це розумно, оскільки тоді невгамовний і свавільний характер Юлії одержить заохочення, і Бог знає, на які авантюри і непродумані кроки це підштовхне її з віком. Проте, не можна сказати, що Юля росте зовсім некерованою, навпаки, їй дуже легко надати потрібний імпульс. Саме головне – зробити це грамотно і не намагаючись змусити Юлю сидіти сумирно, що, крім апатії, навряд чи що-небудь викличе. Зате дуже легко можна направити Юлин інтерес у потрібну сторону, інше зробить її внутрішня енергія. Одним словом, не лишне приділяти їй досить уваги, прищеплюючи дитині любов до корисних і дійсно цікавих занять. У іншому випадку неприємності можуть початися ще в дитинстві, не кажучи вже про небезпечний перехідний вік. Занадто велика в неї тяга до радощів життя!Цікаво, що емоційність Юлії може знайти своє відображення навіть у любові до точних наук. Узагалі, її внутрішню силу можна назвати універсальною, настільки широкий спектр її можливого застосування. От тільки сподіватися, що вона здатна задовольнитися роллю домогосподарки, я б не радив: якщо Юлинові чоловіку й удасться подібне, те невгамовні емоції його дружини, замкнені в чотирьох стінах, можуть являти собою досить вибухонебезпечну силу. Чи ж викличуть у Юлі депресію і відразу до усього. У тому числі і до чоловіка.Зате життєлюбний і рухливий характер може добре допомогти Юлі в кар’єрі. Вона вміє домагатися свого, бути вимогливою і стійкою, можливо, у неї буде чимало недоброзичливців і ворогів, але і друзів теж не буде відчуватися нестачі. Навпаки, Юлія часто вміє запалювати навколишніх своїм ентузіазмом, а її зайва напористість у більшості випадків згладжується веселістю і схильністю до гумору. Хоча іншого разу і їй не заважає бути спокойнішою.Секрети спілкування. От уже де дійсно у випадку яких-небудь конфліктів безглуздо волати до логіки і розуму! Усе рівно, що переконувати водоспад на секундочку зупинитися чи взагалі текти в іншу сторону. Утім, не менш даремно і піддаватися своїм емоціям, краще просто дати Юлі можливість виговоритися чи ж охолонути і направити її енергію в інше русло, у чому може сильно допомогти почуття гумору.Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Овен. Планета: Юпітер. Кольори імені: жовтогарячий, салатовый. Найбільш сприятливі кольори: зелений, синій. Камінь-талісман: лазурит, сапфір, нефрит.

Значення і походження імені Юлія: жіноча форма імені Юлій ( Юлій походить від імені легендарного римського героя Юла Асканія, сина Енея і Креуси) .

Енергетика і Карма імені: цьому імені притаманна разюча нервова збудливість, стрімкість емоцій, і схоже, що Юлі подобається бути заводною. Принаймні, стан спокою часто викликає в неї апатію чи як мінімум нудьгу і лінь. Зате, коли вона на взводі, їй нерідко неможливо втримати.

Часто з дитинства для Юлії дуже характерні примхливість і упертість, що ускладнює її виховання і часто змушує батьків балувати свою дочку, йдучи їй на всілякі поступки. Навряд чи це розумно, оскільки тоді невгамовний і свавільний характер Юлії одержить заохочення, і Бог знає, на які авантюри і непродумані кроки це підштовхне її з віком. Проте, не можна сказати, що Юля росте зовсім некерованою, навпаки, їй дуже легко надати потрібний імпульс. Саме головне – зробити це грамотно і не намагаючись змусити Юлю сидіти сумирно, що, крім апатії, навряд чи що-небудь викличе. Зате дуже легко можна направити Юлин інтерес у потрібну сторону, інше зробить її внутрішня енергія. Одним словом, не лишне приділяти їй досить уваги, прищеплюючи дитині любов до корисних і дійсно цікавих занять. У іншому випадку неприємності можуть початися ще в дитинстві, не кажучи вже про небезпечний перехідний вік. Занадто велика в неї тяга до радощів життя!

Цікаво, що емоційність Юлії може знайти своє відображення навіть у любові до точних наук. Узагалі, її внутрішню силу можна назвати універсальною, настільки широкий спектр її можливого застосування. От тільки сподіватися, що вона здатна задовольнитися роллю домогосподарки, я б не радив: якщо Юлинові чоловіку й удасться подібне, те невгамовні емоції його дружини, замкнені в чотирьох стінах, можуть являти собою досить вибухонебезпечну силу. Чи ж викличуть у Юлі депресію і відразу до усього. У тому числі і до чоловіка.

Зате життєлюбний і рухливий характер може добре допомогти Юлі в кар’єрі. Вона вміє домагатися свого, бути вимогливою і стійкою, можливо, у неї буде чимало недоброзичливців і ворогів, але і друзів теж не буде відчуватися нестачі. Навпаки, Юлія часто вміє запалювати навколишніх своїм ентузіазмом, а її зайва напористість у більшості випадків згладжується веселістю і схильністю до гумору. Хоча іншого разу і їй не заважає бути спокойнішою.

Секрети спілкування. От уже де дійсно у випадку яких-небудь конфліктів безглуздо волати до логіки і розуму! Усе рівно, що переконувати водоспад на секундочку зупинитися чи взагалі текти в іншу сторону. Утім, не менш даремно і піддаватися своїм емоціям, краще просто дати Юлі можливість виговоритися чи ж охолонути і направити її енергію в інше русло, у чому може сильно допомогти почуття гумору.

Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Овен. Планета: Юпітер. Кольори імені: жовтогарячий, салатовый. Найбільш сприятливі кольори: зелений, синій. Камінь-талісман: лазурит, сапфір, нефрит.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 − = сім

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>