Значення й походження імені Мар’яна : по одній з версій

Значення й походження імені Мар’яна : по одній з версій, ім’я походить від злиття двох імен – Марія й Ганна, що означає “відкинута благодать” або “сумна грація”. За іншою версією, Мар’яна є жіночою формою імені Мар’ян, що в перекладі з латині означає “морський”.

Енергетика й Карма імені: вся енергетика імені Мар’яна просочена пристрасністю й схильністю до душевного надриву, так що одному тільки Богу відомо, як жінки із цим ім’ям можуть залишатися хоч трохи стриманими й при цьому ще прагнути керуватися в житті логікою. Інакше як колосальною силою волі цього не поясниш. Точно так само неможливо пояснити, яким чином у панів укладачів деяких словників імен, що припустили у Мар’яни легку вдача, не розпухнув від зайвої ретельності їхнє головне джерело інформації на правій руці? Правда, при цьому із сусіднього джерела вони почерпнули, що легкість характеру в Мар’яни все-таки сполучається з важким характером у вигляді норовливості, гарячнкуватості, тощо.

На жаль, навіть якби нам не довелося спілкуватися з жодною реально існуючої на Україні Мар’яною, і то, виходячи з імпульсивної, можна навіть сказати “завзятої” мелодії імені, можна було б запідозрити, що справа тут не обійшлася без надмірної пристрасності. Інша справа, що пристрасті не для того створені, щоб мати легкий вихід на поверхню, навпаки, пристрасть тільки тоді стає пристрастю, коли її намагаються загнати в саму глибину душі.

Так відбувається й із Мар’яною, енергетика якої припускає підвищену увагу до себе, самоконтроль і цілеспрямованість. У дитинстві й у колі близьких, де вона ще не Мар’яна, а Мар’янка, її імпульсивність може мати більше легкий вихід, однак неминучі шишки, пов’язані з гострим самолюбством і дуже емоційним характером, найчастіше змушують її вчитися тримати себе в руках. Але навіть якщо дитинство проходить у тепличних умовах, де на ексцентричні витівки Мар’яни дивляться з розчуленням, у дорослому житті конфлікт однаково неминучий. Тут й криється головна небезпека, оскільки намагатися придушити емоції – це однаково що пальцем стримувати тиск у паровому казані.

Ще гірше, коли розпещена Мар’яна навіть не намагається стримувати свої почуття, адже мало шансів, що люди навколо неї будуть мати ангельське терпіння й дозволять безкарно ускладнювати собі життя конфліктами з нею. І той і інший варіант занадто далекі від поняття щастя, однак виправити ситуацію насправді не так вже й складно.
Якщо Мар’яна бажає, щоб її життя склалося вдало, їй варто задуматися, а чи не занадто серйозно вона ставиться до самої себе, до своїх почуттів і життєвих цілей? Можливо, їй просто бракує щирої самоіронії? Адже позбувшись від цієї своєї самолюбивої серйозності, Мар’яна не тільки звільнить себе від душевних мук або конфліктів з навколишніми, але й зможе направити свою колосальну вольову енергію в більше плідне русло, чим порожня боротьба із самої собою та навколишніми.

Секрети спілкування. У спілкуванні з Мар’яною порада проста – більше довіряйте логіці й менше почуттям. Втім, властива їй пристрасність робить Мар’яну чуйною і співчутливою людиною, щоправда, взявшись надати вам допомогу, вона вже може й не випустити вас з-під своєї опіки.

Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Скорпіон. Планета: Марс, Сатурн. Кольори імені: жовтий, сталевий, бордовий. Найбільш сприятливі кольори: глибокий зелений, синій. Камінь-талісман: смарагд, лазурит, сапфір.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 8 = чотирнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>