Значення і походження імені Діана: дослівне ім’я означає “божественна” (лат.).

Значення і походження імені Діана: дослівне ім’я означає “божественна” (лат.).

Енергетика і Карма імені: у Діані емоційна рухливість сполучається з рідкою глибиною почуттів. У її енергетиці добре помітні деяка плавність, неквапливість і разом з тим – твердість. Треба сказати, що українських іменах сполучення двох голосних підряд не є характерним і тому звучить трохи претензійно.

Як би те ні було, але нас більше цікавить той факт, що це ім’я достатнє сильно звертає на себе увагу, вона своєю деякою незвичайністю вже змушує над ним задуматися, а тому не дивно, якщо Діана буде приділяти самій собі трохи більше уваги, чим це необхідно. Нерідко вона як би намагається спостерігати себе з боку, оцінювати себе, і не виключено, що навіть любуватися собою і своїм красивим ім’ям. По суті, у цьому немає нічого поганого, не любити себе – це значить не любити нікого, просто все повинно бути в міру. З іншого боку, зайвий самоконтроль частенько стає причиною деякої скутості в спілкуванні, а це вже недобре для взаємин з навколишніми.

Саме через цю скутість, емоційна рухливість Діани стає більш уповільненою, а почуття здобувають глибину. Звичайно, за її урівноваженою поведінкою легко читається пристрасність, а у випадку якщо самолюбство чим-небудь защемлене, то негативна нервова напруга. Останнє, звичайно ж, здатно сильно ускладнити їй життя. Та й узагалі, їй можна побажати навчитися бути трохи більш легшою і відкритою, адже будь-яка довго стримувана пристрасть стає небезпечною. Зате якщо вона зможе перебороти таку тенденцію, то глибокі почуття зроблять з неї прекрасну і турботливу дружину, а уміння бути твердою і тримати себе в руках забезпечить успіх у роботі.

Секрети спілкування. Зазвичай, Діана дуже артистична, і одному Богу відомо, коли вона грає роль, а коли говорить щиро. Проте завжди враховуйте властиву їй пристрасність – іноді вам здасться, що вона спокійно поставилася до якої-небудь події, а насправді ця подія залишить у її душі глибокий слід.

Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Рак. Планета: Плутон. Кольори імені: коричневий, іноді червоний. Найбільш сприятливий колір: білий. Камінь-талісман: діамант.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


8 − чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>