Значення і походження імені Іванна

Значення і походження імені Іванна. Жіноча форма імені Іван (Іоанн). У перекладі з давньоєврейської означає “дана Богом”.

Енергетика та карма імені. Жінки, які носять це ім’я, завжди здатні постояти за себе – і не тільки за себе! Це надзвичайно цілеспрямовані люди: коли щось виходить не так, як вони хотіли б, – відходять убік і чекають своєї години. Їхній шлях нагадує повільне, важке, але завзяте сходження в гору: підйом, привал, знову підйом – і в результаті вершина взята. Вони мало піддаються впливу, рідко довіряють іншим, покладаючись у всьому на себе й часто переоцінюють свої сили й здатності, хоча ці жінки – просто згусток енергії.

Проте за деякою строгістю й стриманістю Іванни легко можна виявити досить глибокі почуття, просто вона вміє ними управляти, що робить її дуже логічною й розумною жінкою. Як правило, у неї досить непоганий смак, і хоча вона не любить занадто багато часу витрачати на господарство й свій зовнішній вигляд, це не заважає їй створювати необхідний затишок у будинку й виглядати якщо не бездоганно, те принаймні , сучасно й елегантно.

Безсумнівно, Іванна може домогтися успіху в житті, однак часто їй заважає те, що її прямота не завжди припускає почуття гумору, а тому й у її поводженні починає відчуватись легке невдоволення. Крім того, її самолюбство часто цілком задовольняється власною незалежністю, так що Іванна рідко намагається досягти занадто значних висот у кар’єрі, і її плани не йдуть далі досягнення матеріального статку.

Секрети спілкування. Іванна звичайно не терпить безладдя, необов’язковості й марнослів’я, про неї ніяк не скажеш, що в неї вітер у голові. Ні, у голові в неї порядок і логіка, так що в спілкуванні з нею постарайтеся й самі бути логічними й витриманими – це допоможе уникнути з непорозумінь. І ще: не намагайтеся підкорити її своїй волі, краще дайте їй можливість бути самостійною – так вона набагато краще впорається зі справою.

Астрологічна характеристика. Знак зодіаку: Водолій. Планета: Юпітер. Кольори імені: синій, червоно-коричневий. Найбільш сприятливі кольори: жовтогарячий, фіолетовий. Камінь-талісман: сердолік, малахит.

1 коментар до “Значення і походження імені Іванна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три + = 9

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>